Veletrhy středních škol 2024/25

(informace na této stránce vychází ze stránek pořadatelů jednotlivých veletrhů, projekt Smartee NENÍ POŘADATELEM žádného z nich)
Obvykle všichni deváťáci netrpělivě čekají na vzdělávací veletrhy. Vybírat střední školu z katalogů nebo virtuálně, pouze na základě video prezentací oborů a informací na webech škol, totiž je opravdu těžké. Je to prostředí, kde člověk stráví 3 nebo 4 roky svého života, do kterého vstoupí ještě jako dítě a které opustí už jako téměř dospělý. Je hodně důležité se setkat s lidmi, učiteli a studenty, a procítit atmosféru prostředí, které tě bude formovat.

Určitě také ve svém výběru nechcete nic podcenit. Právě proto každý rok pro Vás pečlivě připravuji tento přehled většiny veletrhů středních škol, abyste na jednom místě a přehledně našli první důležité informace o jejich konání a na stránkách pořadatele, na které ve většině případů vede každá záložka, se podívali kdy a kde se koná přehlídka škol a jaké další doprovodné akce vás tam čekají.
Online kurz "Správná střední"

Veletrhy středních škol 2024/25
(už víme některé aktuální termíny pro rok 2024/25, ostatní se tady objeví v srpnu - září 2024 )

V případě, že se datum konání veletrhu uvedený na této stránce liší od data uvedeného pořadatelem, vždy platí datum uvedené na stránce pořadatele, na kterou se dostanete kliknutím na záložku.
Na podzim v regionech se konají menší lokální veletrhy, burzy a přehlídky středních škol. O možnostech a termínech konání ve Vašem okolí informujte se na základní škole, kam chodí Vaše dítě.

Projekt Smartee NENÍ ORGANIZÁTOREM žádného z uvedených veletrhů. S otázkami na spolupráci se obracejte přímo na konkrétního pořadatele.